صفحه اصلی >> نمایندگی >> نمایندگی ها

نمایندگی

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از نمایندگی ها، بر روی نمایندگی مورد نظر کلیک کنید. همچنین برای مشاهده نقشه تصویری محل نمایندگی، اشاره گر ماوس را بر روی شهر مورد نظر قرار دهید.

رشت

نمایندگی مرکزی - کد 1011‏‏
آدرس : رشت ـ منظریه - خیابان مازیار( گلستانی) - بن بست کاملیا ـ پلاک 175‏
تلفن : 2260750-54 0131
3244558 0131
ایمیل : info@tellonepos.com
عادل محسنیان - کد 1012‏‏‏‏
آدرس : رشت ـ خیابان لاکانی ـ ابتدای ضیابری ـ نبش کوچه نعمت جو ـ شرکت گیلوان سیستم
تلفن : 2264238 0131
همراه : 09112390969
ایمیل : Rasht-1012@tellonepos.com

آستانه اشرفیه

حجت بخشوده - کد 1211‏‏
آدرس : پشت حرم ـ ابتدای خیابان استقلال ـ لوازم خانگی محمد رضا کارگر
تلفن : 4230272 - 0142
4230281 - 0142
همراه : 09112423312
ایمیل : Astaneh-1211@tellonepos.com

صومعه سرا

سید کیا موسوی - کد 1311‏‏
آدرس : صومعه سرا ـ پاساژ سیگار چی ـ طبقه اول ـ فروشگاه فناوری نوین
تلفن : 3234327 - 0182
3221031 - 0182
همراه : 09111839530
ایمیل : Somesara-1311@tellonepos.com

لاهیجان

علیرضا غلامی دیلمی - کد 1411‏‏
آدرس : لاهیجان ـ خیابان آزادگان ـ جنب آژانس پارسیان ـ فروشگاه لاهیج تجهیز دیلم
تلفن : 4224473 - 0141
4221755 - 0141
همراه : 09111340489
ایمیل : Lahijan-1411@tellonepos.com

رودسر

صادق محبوب - کد 1511‏‏
آدرس : رود سر ـ انتهای ماهی فروشان ـ پاساژ امانی ـ طبقه دوم ـ فراز کامپیوتر
تلفن : 6224271 - 0142
6211236 - ‏ 0142
همراه : 09113427264
ایمیل : Roudsar-1511@tellonepos.com

لنگرود

ایل وان فناوری (سعید اصغریان)- کد 1811‏‏
آدرس : ابتدای جاده توریستی لیلا کوه ـ روبروی نمایندگی سونی
تلفن : 5237924 - 0142
همراه : 09112424658
ایمیل : Langeroud-1811@tellonepos.com

ماسال

سید محمد حسن رضوی - کد 1611‏‏
آدرس : خیابان انقلاب - جنب رستوران خزر - فروشگاه مهرنت
تلفن : 4824608 - 0182
همراه : 09112828818
ایمیل : Masal-1611@tellonepos.com

فومن

وستا فناوری (حجت همتی) - کد 1711‏‏
آدرس : خیابان انتظام ـ بعد از دانشگاه ـ جنب بنگاه چهل ستون
تلفن : 7220234 - 0132
همراه : 09119290912
ایمیل : Fouman-1711@tellonepos.com

منجیل

فرهاد محمدی - کد 1931‏‏
آدرس : منجیل- خیابان شریعتی- روبروی مخابرات. فروشگاه تکین پردازه
تلفن : 6446762 - 0132
همراه : 09113316895
ایمیل : Manjil-1931@tellonepos.com

تالش

مجتبی عاشوری - کد 2011‏‏
آدرس : تالش ـ خیابان بیست متری ـ نبش کوچه خرداد ـ فروشگاه عاشوری
تلفن : 4221661 - 0182
همراه : 09116014427‏‎
ایمیل : Talesh-2011@tellonepos.com

شفت

اسماعیل روحی - کد 2211‏‏
آدرس : شفت ـ خیابان 17 شهریور ـ جنب لاستیک فروشی جلیلی ـ فروشگاه روحی
تلفن : 7825001 - ‏‏‏0132‏‏‏
همراه : 09115666641‏‏‎‏‏‏‎
09386526718
ایمیل : Shaft-2211@tellonepos.com

بندر انزلی

راحله محمود صفری - کد 2311‏‏
آدرس : انزلی ـ خیابان مطهری ـروبروی ورزشگاه شهید انصاری ـ شرکت رایانه دهکده ساحلی
تلفن : 4229566 - ‏‏‏‏0181‏‏‏‏
همراه : 09119845232‏‎
ایمیل : Anzali-2311@tellonepos.com

سیاهکل

اسماعیل کیانوش - کد 2111‏‏
آدرس : سیاهکل ـ خیابان 16 متری ـ تقاطع ابوذر ـ ساختمان پویشگر ـ کامپیوتر پویشگر
تلفن : 3222912 - ‏‏‏‏0142‏‏‏‏
همراه : 09111414425‏‎
ایمیل : Siyahkal-2111@tellonepos.com